Sugar Cube
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


i m a g i n a r y l i f e . . .
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 7:54 pm

E noapte tarziu si n-am somn , ma gandesc sa dau o fuga in bucatarie pt o cafea ... intru [bezna] caut intrerupatorul .. * aaa uite-l* aprind lumina , iau un pliculetz 3 in 1 nescafe si caut prin dulap ibricul ... *pff unde draqu e tinicheaua aia ?? * Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT 15841 arunc pliculetzul pe masa si ma asez pe canapea dand drumul la tv ... pzd masii de ibric , aici nu gasesti nimic niciodata , zic eu lovind nervoasa unul din scaune ...
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 8:33 pm

-Ho femeie ! spun eu intrand in bucatarie .
-Uite-l aici , zic scotand ibricu dintr-un dulap
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 8:41 pm

Arunc telecomanda dupa el si zic ...
-Nu puteai sa vii mai devreme ?
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 8:42 pm

-Ehhh acu xD
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 8:45 pm

Telecomanda se izbeste de usa trecandu-i chiar la 1 cm de cap ...
-Ai noroc ca nu te-am nimerit ... ma duk spre el impingandu-l spre usa si aplecandu-ma deasupra sa , ii dau o limba pe gat zmulgandu-i ibricul din mana si indreptandu-ma spre chiuveta pt al umple cu apa ..
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:28 pm

Raman incremenit pentru cateva secunde dupa aceea ma duc langa ea .
-Da... norocu meu ...
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:31 pm

Umplu ibricu cu apa si-l pun la fiert ...
-Da si ce faci tu in miez de noapte aici?
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:45 pm

-Cautam sa fut ceva ... da am dat de tine xD
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:54 pm

-Ce-ai fute in bucatarie? un sandwitch sau vreo placinta poate? spun eu in timp ce turnam praful de ness in ibric amestecandu-l cu apa ..
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:58 pm

-Nu stiu , ma gandeam ca gasesc pe altcineva gen eu , care sta treaz noaptea .
-Da eh... acu trebuie sa ma bucur cu ce am xD
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 9:59 pm

-Vrei sa-ti fac un sandwitch k sa te simti implinit? intreb eu razand ..
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:01 pm

-Nu prostuto , ma refeream la tine , spun eu cu un zambet pervers .
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:03 pm

Iau ibricu cu nessu , torn intr-o cana si ma asez fatza-n fatza cu el pe un scaun , despartindu-me insa masa ...
-Umm ... vrei si u o cafea? [intreb calm de parca nu as fi auzit spusele de adineauri]
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:05 pm

-Nu merci , eu ti-am zis de ce am venit aici xD
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:07 pm

-Aham ... spun eu prictisita incepand sa beau cafeaua ...
Pun cana inapoi pe masa , sprijinindu-mi capul intr-o mana si privind spre tv ...
-Pfff ce prictiseala si .. cate reclameeee !! Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT 815548
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:14 pm

Sar pe canapea si o intreb
-Si ce propui ?
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:20 pm

-Nimik (:| ... Ma ridic usor cu cana in mana , ma duk la fereastra aplecandu-ma pe ea cu jumate de corp afara ...
-Ummmm ce racoare e afara , spun eu zambind si apoi iau o gura din cafea ..
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:22 pm

Ma duc langa ea ii dau o palma peste fund si zic
-Hai ma ce s-a intamplat cu tine O.O ?
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:24 pm

-Nimic deosebit ... zic eu cu jumate de glas sorbind ultima picatura si aruncand cana pe geam ...
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:25 pm

-Te-a suparat ceva ? te stiam altfel... spun eu asezandu-ma pe pervazu de la geam
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:55 pm

-Ummm .. nu ... zic eu privindu-l in ochi
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:56 pm

O sarut scurt si ii zic
-Demonstreaza-mi ^^
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 10:58 pm

Zambesc apoi ma indrept spre frigider ...
-Umm .. congelator a daa ... gheatza gheatza gheatza -.-' qm ziceam nu gasesc nik ...
Iau 3 cuburi de gheatza ... bah mana pe sub rochia de noapte ... 2 le pun in sutien si unu in chilotzei ...
-E cald rau .. nu ti se pare?
Sus In jos
Zuppie

Zuppie


Mesaje : 512
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 28
Localizare : In RPG

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 11:29 pm

Imi dau geaca jos , si ma apropii de ea
-Da , asa se pare .
Sus In jos
http://zuppie.info
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitimeDum Iun 13, 2010 11:31 pm

Cuburile de gheatza se topesc si picaturi de apa se scurg in jos pe corpul meu pana la podea ... ardeam
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Empty
MesajSubiect: Re: Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT   Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT Icon_minitime

Sus In jos
 
Unde e ibricul ala mrrr ... o cafea va rogh TT^TT
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Cube :: >~Camin~ :: #Bucatarie#-
Mergi direct la: