Sugar Cube
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


i m a g i n a r y l i f e . . .
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Soare , caldura , plaja :x

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 5:09 pm

Plictisita ma indrept spre acoperis dorind sa fac putina plaja ... intind prosopul , imi dau rochitza jos ramanand doar in tanga ,astept relaxata k razele soarelui sa-mi coloreze pielea in timp ce citeam o revista *playboy*
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 7:36 pm

Priveam aproape adormita in jurul meu, toata acea monotonie. Nu suportam deloc atata liniste, pur si simplu..simteam ca trebuia sa fac ceva. Stateam catarata intr-unul dintre copacii inalti, care ajungeau aproape de acoperis.
"Huhh...prea cald"
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:05 pm

Soarele iesise de dupa nori si incepuse sa-mi arda pielea asa ca m am hotarat sa ma dau q lotiunea protectiva ... imi dau pe maini si pe spate apoi incep sa-mi masez sanii usor , sfarcurile prinjand rotunjimea ...
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:07 pm

Am cascat usor, privind apoi pe acoperis, observand'o pe fata. Zambesc subtil apoi sar pe acoperis, apropriindu-ma si incercand sa fiu cat mai prietenoasa.
-Hey, buna..Frumos loc de bronzat, nu?
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:09 pm

-Hei ... buna ! Smile o salut pe tipa cu un sambet prietenos pe buze ... Jtii chiar e bun de bronzat Smile) dar u ce cauti prin copaci?Smile) am zis eu razand
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:11 pm

-Ehh...stateam si eu la "vanatoare"
Zic incepand la randul meu sa zambesc, apoi ma asez in fund, langa ea privind somnoroasa soarele. Am inceput sa casc.
-Ahhh...ce bun ar fi un pui de nana :X
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:12 pm

-Nana ? la 4 dupamiaza ?Smile) oo sau poate ai treaba la noapte cu vreun tip nu?:> trb sa fii fresh ... zic eu cu un zambet pervers ...
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:16 pm

-Cu vreun tip? Neahhh...Si chiar de aveam nici nu dormeam eu in timpul zilei. Am destula energie xd
Zic intinzandu-ma apoi pe spate, oftand usor in timp ce mi-am aranjat mai bine pe corp rochita neagra.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:17 pm

-Si nu m.am prezentat :-? sunt Alle , 17 ani Razz tu?;;)
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:19 pm

-Cheryll, si am 20 de ani.
Zic mai incet intorcandu-mi privirea spre ea si ridicandu-ma in capul oaselor, privind'o mai bine.
-Incantata..
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:21 pm

Dam mana prieteneste "umm da arata bine fata " ... dar... - Presupun ca nu mai ejti virgina *boing* de la ce varsta ? ;))
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:23 pm

-Mda...cam asa ceva. xd
Cad pe ganduri, lasandu-ma iar pe spate, incercand sa-mi amintesc.
-Hmm..cam de la 16 ani.Daca tin bine minte.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:24 pm

- O varsta buna Smile) sii ... cum sunt cei de pe aici , fiindca eu.s noua Smile
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:25 pm

-Sincer..habar nu am, crede-ma. N-am vorbit mai cu nimeni de pe-aici.
Dau din umeri, inchizandu-mi ochii. Ma simteam atat de relaxata.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:27 pm

Ma urc deasupra ei , ne atingem fruntile si sanii intreband-o..
-Ce orientari ai ? *ridic o spranceana apoi imi mushc buza inferioara *
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:28 pm

-Nu stiu daca asta e buna ca raspuns..
Imi pun mana pe una dintre fesele, ei strangad'o usor.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:29 pm

Ma apropii usor , lingandu-i buzele apoi sarutand-o cu putere
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:31 pm

Imi strecor limba printre buzele ei carnoasa, muscand'o din cand in cand de buza inferioara.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:33 pm

Ma opresc prinzand-o de rochie apoi dandui-o jos ...
-Sper k nu te deranjeaza ... ii desfac sutienu si incep sa-i ling unul din sfarcuri in timp ce ma masam in zona mea sensibila ...
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:35 pm

-Nici pe departe.
Zambesc satisfacuta incepand sa ma joc cu slipul ei, incepand sa-mi masez singura sanul la care fata imi lingea sfarcul.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:38 pm

ma duk mai jos , ii scot chiloteii si incep sa-i ling amica iar in acc timp o penetrez cu degetul din mijlok ... lichidul iesind iar eu accentuand linsul incep sa o penetrez si in partea dorsala ...
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:40 pm

-Ahhhhhh! Esti....Ahhh.. atat de buna...Uhh
Imi muscam buza incepand sa gem incet, punand mana pe capul fetei, indemnand'o sa continuie. Pe langa degetul fetei il adaug si pe al meu, excitata.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:41 pm

Continui din ce in ce mai tare pana ce locul in cre stateam incea sa se ude
Sus In jos
Cheryll

Cheryll


Mesaje : 95
Data de inscriere : 08/06/2010

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:43 pm

Ma intorc cu fata la ea si o asez usor pe piciorele mele, intinzandu-ma pe spate incepand sa-mi misc usor coapsele, ajungand sa-mi frec amica de a ei.
Sus In jos
alle

alle


Mesaje : 207
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 28
Localizare : hell

Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 8:46 pm

*umm asta n-am mai incercat :> * printre gemetele de placere o intreb ...
-Cate relatii ai mai avut cu alte fete ca vad k te pricep ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Soare , caldura , plaja :x Empty
MesajSubiect: Re: Soare , caldura , plaja :x   Soare , caldura , plaja :x Icon_minitime

Sus In jos
 
Soare , caldura , plaja :x
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Cube :: >~Academie~ :: #Acoperis#-
Mergi direct la: